Інструкція
127.0.0.1
Авторизуйтесь в кабінет, використовуючи Ваш акаунт в соціальних мережах

1. Необхідно мати логін (ідентифікатор) на одном з ресурсів, логотипи яких Ви бачите на сторінці входу. Якщо у Вас немає такого ідентифікатору, необхідно зареєструватись на одному з ресурсів. В подальшому ці ресурси іменуватимуться провайдерами OpenID.

2. Для налаштування входу через провайдера клікніть на його логотип. Процедура зв’язування логіна провайдера OpenID з логіном на наш сайт має проходити по одному з двох шляхів:

I) для ВК, Google, Yandex, Yahoo та інші одразу переходимо до п.3

II) для Livejournal, Liveinternet, Mail.ru, WebMoney та інші - необхідно увійти Вашим логіном на цьому ресурсі, (для Mail.ru та домена із списка mail.ru, bk.ru, list.ru). після чого здійснюється перехід до п.3.

3. Для завершення процедурі зв’язування необхідно ввести логін та пароль до Особистого Кабінету, який вказаний в договорі. Якщо у Вас їх немає, необхідно зв’язатись зі службою підтримки за тел. (044) 377-7-377.

4. В подальшому для входу достатньо просто вибрати іконку провайдера OpenID (в разі необхідности введіть логін у цього провайдера, див. п.2(список п.II).

5. Ви можете зареєструвати доступ через декілько провайдерів. Крім того, іноді мають місце відмови в обслуговуванні деяких провайдерів OpenID (особливо в "ВКонтакте"). Тому РЕКОМЕНДУЄМО налаштувати доступ хоча б через 2 провайдерів.